İŞLEMLER
Neutec Toplam Kalite & Takeda GmbH - 2015
Total Finans, Türkiye'nin önde gelen ilaç şirketi Neutec Toplam Kalite A.Ş.'nin Takeda GmbH tarafından satın alınmasında Alıcı Takeda'ya münhasır danışman olarak hizmet vermiştir.

Lafarge Ereğli Çimento & Sanko Holding - 2015
Total Finans, Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nde bulunan ve bölgenin önde gelen çimento üreticisi Lafarge Ereğli Çimento A.Ş.'nin Sanko Holding tarafından satın alınmasında Satıcı Lafarge'a münhasır danışman olarak hizmet vermiştir.

Moova & Tat Gıda – 2014
Total Finans, Türkiye'nin önde gelen süt ve süt ürünleri üretimi şirketlerinden Moova A.Ş.'nin Tat Gıda tarafından satın alınmasında Satıcı Soktaş A.Ş'ye danışman olarak hizmet vermiştir.

Som Kauçuk & Contitech – 2013
Total Finans, Türkiye'nin önde gelen hortum üreticilerinden Som Kauçuk'un Contitech tarafından satın alınmasında Satıcılar'a münhasır danışman olarak hizmet vermiştir.

Turkuazoo (Global Aquariums) & Merlin Entertainments – 2013
Total Finans, İstanbul'un önde gelen eğlence destinasyonlarından Turkuazoo'nun (Global Aquariums) İngiltere menşeili Merlin Entertaintments tarafından satın alınmasında Satıcılar'a münhasır danışman olarak hizmet vermiştir.

Sel Hortumları (Polimer Kauçuk) & EatonCorporation – 2012
TotalFinans, Türkiye’nin lider hortum üretim şirketlerinden  Polimer Kauçuk A.Ş.’nin Amerikan menşeili EatonCorporation tarafından satın alınmasında Satıcılar’a münhasır danışman olarak hizmet vermiştir.

Bento & Nitto Denko – 2012
Total Finans, Türkiye’nin önde gelen hijyenik ve endüstriyel bant üretim şirketlerinden Bento A.Ş.’nin Japon menşeili Nitto Denko tarafından satın alınmasında Satıcılar’a münhasır danışman olarak hizmet vermiştir.

Manajans & JWT – 2012
Total Finans, Türkiye’nin önde gelen reklam ajanslarından Manajans’ın Amerikan WPP iştiraki JWT tarafından satın alınmasında Satıcılar’a münhasır danışman olarak hizmet vermiştir.

Medina Turgul & DDB – 2012
Total Finans, Türkiye’nin önde gelen reklam ajanslarından Medina Turgul’un Amerikan Omnicom iştiraki DDB tarafından satın alınmasında Satıcılar’a münhasır danışman olarak hizmet vermiştir.

Baymak & BDR Thermea2010
Total Finans, Baymak Makina San. Ve Tic. A.Ş.'nin hisselerinin %40’ının BDRThermea tarafından satın alınmasında Satıcı'ya münhasır danışman olarak hizmet vermiştir.

Sunjüt & Greif - 2011
Total Finans, Sunjüt Ltd.’in tamamının ABD kökenli Greif tarafından satınalınmasında Satıcılar’a münhasır danışman olarak hizmet vermiştir.

Constab Middle East Polymer & Astra Polymers - 2011
Total Finans, Türkiye’ninönde gelen masterbatch üretim şirketlerinden Constab Middle East PolymerA.Ş.’nin Suudi Arabistan menşeili Astra Polymers tarafından satın alınmasında Satıcılar’a münhasır danışman olarak hizmet vermiştir.

Alkaş & Jones LongLaSalle - 2008
Total Finans, Alkaş Alışveriş Merkezi Danışmanlığı Ltd.’in tamamının ABD kökenli emlak hizmetleri ve yatırım yönetimi konularında faaliyet gösteren Jones Long LaSalle tarafından satın alınmasında Satıcı’ya münhasır danışman olarak hizmet vermiştir.

İsviçre Sigorta (AvrupaHolding) & ERGO - 2008
Total Finans, İsviçre Sigorta, İsviçre Portföy ve İsviçre Hayat’ı içeren İsviçre Sigorta Grubu’nun kalan %25 hissesinin ERGO (Almanya) tarafından satınalınmasında Avrupa Holding’e münhasır danışman olarak hizmet vermiştir.

Mudo - 2008
Total Finans Mudo’ya stratejik planlama ve strateji geliştirme danışmanlığında bulunmuştur.

Boyner & CVCI - 2007
Total Finans, Türkiye'nin en büyük gıda-dışı perakandecisi Boyner Büyük Mağazacılık’ın Citi Venture Capital International'a (CVCI) hisse satışında Boyner'e danışman olarak hizmet vermiştir. Satış işleminde Boyner hisselerinin%30'u CVCI tarafından satın alınmıştır.

Beymen & CVCI - 2007
Total Finans, Türkiye'nin en büyük lüks ürünler perakendecisi Beymen'in CitiVenture Capital International'a (CVCI) hisse satışında Beymen'e danışman olarak hizmet vermiştir. Satış işleminde Beymen hisselerinin %50'si CVCI tarafından satın alınmıştır.

Koza & Yves Rocher -2006
Total Finans, Koza Kozmetik’in tamamının Fransız Yves Rocher’e satışında Satıcılar’a münhasır danışman olarak hizmet vermiştir.

İzopoli - Kingspan - 2006
Total Finans, yalıtım panelleri üretimi yapan İzopoli’nin %51 hissesinin sektöründe dünya lideri olan Kingspan (İrlanda) tarafından satın alınmasında Satıcılar’a münhasır danışman olarak hizmet vermiştir.

İsviçre Sigorta Group - ERGO- 2006
Total Finans, İsviçre Sigorta ve İsviçre Hayat’ı içeren İsviçre SigortaGrubu’nun %75 hissesinin ERGO (Almanya) tarafından satın alınmasında İsviçreSigorta Grubu’na münhasır danışman olarak hizmet vermiştir.

Pressan & Brose - 2005
Total Finans Türkiye'nin lider otomotiv yan sanayi kuruluşlarından Pressan'ın azınlık hisselerinin Brose Gmbh'ye (Almanya) devrinde Satıcılar’a münhasır danışman olarak hizmet vermiştir.

Benetton Turkey &Benetton Italy - 2005
Total Finans Benetton'un Türkiye operasyonlarının %50'sinin Benetton İtalya'ya devrinde Satıcılar’a münhasır finansal danışman olarak hizmet vermiştir.

Öğretmen Çorap& Adria - 2004
Total Finans Türkiye'nin önde gelen tekstil üreticilerinden ve perakendecilerinden Penti'ye (Öğretmen Çorap) Adria ile yaptığı ihracat amaçlı üretim anlaşmasında münhasır danışmanlık yapmıştır.

HSBC Bank &Advantage Card - 2002
Total Finans Boyner Holding'e Advantage Card'ın hisselerinin satışında münhasır danışman olarak hizmet vermiştir. Bu anlaşma Ernst & Young Kurumsal Finans tarafından yapılan anket sonucunda yılın en başarılı ve yaratıcı anlaşması seçilmiştir.

Ontex& Astel (Canbebe) - 2000
Total Finans Turkiye'nin 2. en büyük bebek bezi üreticisi Astel'in, bir Belçika firması olan Ontex Group N.V. tarafından satın alınması sürecinde Asteli'in münhasır danışmanı olarak süreçte rol almıştır.

Uzunyol Holding &Plaskap - 2000
Total Finans Türkiye'nin en büyük ikinci plastik kapak üreticisi Plaskap'ın hissedarlarına, Bişkek'de bulunan yarı mamul üreten firmanın ayrılarak Uzunyol Holding'e satışı sürecinde münhasır danışman olarak hizmet vermiştir.

Dentaş Ambalaj Halka Arz -2000
Total Finans, Dentaş'ın oluklu mukavva şirketinin ana şirketten ayrılarak Finans Yatırım tarafından halka açılmasında Dentaş'a danışmanlık yapmıştır.

Hogla-Kimberly & Ovisan(Pedo) -1999
Total Finans Türkiye'nin en büyük 3. bebek bezi üreticisi olan Ovisan'ın,American Israeli Paper Mills ve Kimberly Clark ortak kuruluşu olan Hogla-Kimberly Clark tarafından satın alınmasında Satıcılar’a münhasır danışman olarak hizmet vermiştir.

Çarsı Private Placement -1998
Total Finans Çarşı Büyük Mağazacılık A.Ş.'ye hisselerinin yüzde 15'inin Londra'da bulunan kurumsal yatırımcılara ve ING ' Bargins'e önerilmesinde danışmanlık yapmıştır.

Uzel Makina Halka Arz -1997
Total Finans, Uzel Makina'nın İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda ve Londra Borsası'nda Morgan Stanley International tarafından halka arzında Uzel Makina'ya danışmanlık yapmıştır.

Uzel Makina - Satın alma -1996
Total Finans, MF lisansı altında üretim yapan Türkiye'nin en büyük traktörüreticisinin %60 hissesinin Uzel Holding tarafından satın alınmasında Alıcı’ya danışmanlık yapmıştır. Satın alma işlemi Garanti Bankası ve İş Bankasıtarafından finanse edilmiştir.

POAŞ
Total Finans POAŞ'ın özelleştirilmesinde Selahattin Beyazıt Grubu'nun değerlemeve fiyat verme işlemlerinde danışmanlık yapmıştır.

SEKA
Total Finans, American Israeli Paper Mills Ltd. şirketine Seka AkdenizFabrikası’nın özelleştirilmesinde danışmanlık hizmeti vermiştir. Danışmanlık hizmeti, due diligence’dan ihaleye katılıma kadar tüm özelleştirme sürecini içermiş, ancak özelleştirmenin iptal edilmesi nedeniyle görüşmeler anlaşma ile sonuçlanamamıştır.

Yaşar Holding
Total Finans, Yaşar Holding'e hissedar yapısını tekrar düzenlemede ve olası birhalka arz konusunda danışmanlık hizmeti vermiştir.

Sunjüt
Total Finans olası bir halka arz için Sunjüt Ambalaj’a piyasalar konusunda danışmanlık hizmeti vermiştir.

Armada
Total Finans, olası bir halka arz için Armada bilişim şirketine piyasalar konusunda danışmanlık hizmeti vermiştir.